Kõige väiksematele

Kui lapsi on igal aastal erinev arv, võib see lasteasutusele peavalu põhjustada. Meie lasteaia-moodulsoojakud pakuvad paindlikku ja ökonoomset lahendust – pidades alati silmas meie väikseimate kodanike heaolu.

Ükskõik, kui palju ruumi või kui kiiresti vaja.

Meie moodulsoojakute abil saate oma lasteaiaruumi suurust täpselt oma vajadustele vastavaks kohandada ja luua süsteemi, mida on hiljem lihtne kiiresti muuta. Kvaliteetsed moodulkonstruktsioonid on projekteeritud nii, et soovitud tegevustega saaks kiiresti alustada; moodulid võib ühendada teie hoonega või paigaldada eraldi üksusena. Need on sama mugavad ja võimalusterohked kui püsilahendused.

Kohandatavad teie lasteaiarühmade vajadustele

Moodulsoojakud on kohandatud väikelaste vajadustele ja pakuvad ühtlasi ergonoomilist töökeskkonda. Paljud kliendid on öelnud, et need on isegi mugavamad kui nende püsiruumilahendused! Mugavus ja kvaliteet on iga ruumi puhul olulised, seetõttu on meie lasteaia-moodulsoojakutes kasutusel muu hulgas järgmised lahendused:

  • Aknalaudade kõrgus 60 cm, et lapsed saaksid akendest välja vaadata
  • Laste ja standardsuuruses tualettpotid (mida on võimalik väiksematega asendada)
  • Reguleeritava kõrgusega kraanikausid
  • Mähkimislauad

Kuna õppeasutuste vajadused erinevad, pakume laias valikus võimalusi, mille abil saate endale sobiva lahenduse luua – vaadake võimalusi [siit].

Meie moodulid

Kõrgkvaliteetne moodulsoojak

Meie kõrgkvaliteetsed moodulsoojakud on äärmiselt paindlikud ja nende abil saab luua täpselt teie ettevõttele sobiva, väga heade tingimustega keskkonna. Näiteks on mooduleid üksteise peale paigutades võimalik luua kuni neljakorruseline hoone.

Tänu madalatele akendele, millest lapsed saavad mugavalt välja vaadata ja mõnusalt põrandal tegutsemist toetavale küttelahendusele, sobivad meie moodulid lastele tõepoolest hästi. Ruumipaigutus on standardne ja sobib enamiku lasteaedade vajadustega. Uksed asuvad välisküljel, seega kohtuvad õppetöö pinnad hoone keskel, mis muudab lasteaia töö tõhusamaks ja soodustab suhtlust erinevate osakondade vahel. Garderoobis asuvale tualettruumile pääseb ligi isegi välisuksest, mis muudab hoone kaks korda paremini ligipääsetavaks. Kui teil on tarvis veelgi paindlikumaid ruumilahendusi, on osa seinu eemaldatavad.

Tehnilised andmed

Pindala:28,6 m2
Sisepind:26,6 m2
Pikkus:9600 mm
Laius:2980 mm
Laius koos välisseinaga:3250 mm
Kõrgus:3400 mm
Lae sisekõrgus:2700 mm
Kaal:3500-7000 kg