Õpikeskkonnad

Muutlikes tingimustes on vaja kiireid ja paindlikke lahendusi. Kui teie koolis tekib vajadus suuremate klassiruumide järele või kui teie hoones käivad remondi- või ümberkorraldustööd, on meie kooli-moodulsoojakud teie jaoks ideaalne lahendus.

Paindlikkuse musternäide

Me teame, et teie kooli ruumivajadused võivad muutuda. Seepärast oleme välja töötanud täpselt teie vajadustele kohandatavad moodulsoojakud. Võib-olla on teil tarvis rohkem ruumi üldõppe, kehalise kasvatuse, muusikatundide jaoks või puhkeruume, personaliruume. Moodulsoojakud on loomulikult ligipääsetavad ka ratastooliga, neis on WC-d erivajadustega inimestele ja fuajees kaldteed.

Kvaliteetsed õpperuumid

Ajal, mil koolis toimuvad ümberkorraldused, on hea töökeskkond õpilastele ja õpetajatele eriti tähtis. Seepärast oleme klassiruumid kujundanud kaasaegsete, valgusküllaste ja helikindlatena. Meie kliendid ütlevad tihti, et need moodulsoojakud on paremad kui nende püsiruumid! Pakume ka palju võimalusi ruumide kohandamiseks konkreetsetele vajadustele, näiteks:

  • Väiksemad ruumid rühmatööks või koduste ülesannete tegemiseks
  • Keskse asukohaga personaliruumid, mis on ühtaegu ligipääsetavad ja privaatsed
  • Läbimõeldud konstruktsiooniga esikualad, kus on ruumi ka välisriietele ja jalatsitele

Kuna igal koolil on oma vajadused, pakume teile hulganisti valikuid, mille seast saate valida just endale sobivad.

Meie moodulid

Kõrgkvaliteetne moodulsoojak

Meie kõrgkvaliteetsed moodulsoojakud on äärmiselt paindlikud ja nende abil saab luua täpselt teie ettevõttele sobiva, väga heade tingimustega keskkonna. Näiteks on mooduleid üksteise peale paigutades võimalik luua kuni neljakorruseline hoone.

Meie moodulsoojaku sisemine laekõrgus on 270 cm, mis muudab ruumid õhurikkaks ja meeldivaks. Soojustagastusega ventilatsioon kuulub standardvarustusse, soovi korral saab sellele lisada ka mugava jahutusfunktsiooni. Moodulsoojakutel on ka keskküttevalmidus. Telekommunikatsiooni- ja andmesidevõrgu ning alarmide paigaldamine toimub meie kogenud töötajate juhtimisel.

Tehnilised andmed

Pindala:28,6 m2
Sisepind:26,6 m2
Pikkus:9600 mm
Laius:2980 mm
Laius koos välisseinaga:3250 mm
Kõrgus:3400 mm
Lae sisekõrgus:2700 mm
Kaal:3500-7000 kg

Maxi-moodulsoojak

Vajate ruumidesse rohkem ruumi? Meie Maxi-moodulsoojakud on peaaegu samal tasemel vastvalminud püsihoonetega. Need moodulsoojakud on mõeldud peamiselt kontorikeskkonnaks, ent on väga paindlikud ja suurte kohandamisvõimalustega olenevalt teie vajadustest.

Me teame, kui oluline on töökeskkond töötajate rahulolu tagamisel. Seepärast sisaldavad meie lahendused hulgaliselt kvaliteetseid ja läbimõeldud detaile. Sisemine laekõrgus on 270 cm, mis tagab õhurikka ja meeldiva keskkonna. Soojustagastusega ventilatsioon kuulub standardvarustusse. Soovi korral saab süsteemile lisada mugava jahutusfunktsiooni, telekommunikatsiooni- ja andmesidevõrgu ning alarmid, mis paigaldatakse meie kogenud töötajate juhtimisel.

Tehnilised andmed

Pindala:28,8 m2
Sisepind:27,3 m2
Pikkus:9600 mm
Laius:2970 mm
Laius koos välisseinaga:3150 mm
Kõrgus:3343 mm
Lae sisekõrgus:2700 mm
Kaal:3000-7000 kg