Paindlikud eluruumid

Tuleb ette olukordi, kus tavalahendustest ei piisa. Meie majutus-moodulsoojakud on mõeldud eluruumide rajamiseks olukordades, kus asukoht, aeg või eelarve on kriitilise tähtsusega.

Millal tasub kaaluda moodulmajutust:

  • Kui vajate suuri eluruume, kuhu mahub palju voodeid
  • Kui vajate majutust kohas, mis asub hotellidest ja majutusasutustest kaugel
  • Kui vajate eluruume tööobjekti läheduses
  • Kui vajate kulutõhusat lahendust linnakeskkonnas

Kvaliteetsed valmislahendused

Saame teile moodulsoojakuid paigaldada enam-vähem igale poole, kus on kõva ja tasane pind ning võimalus elektri, vee ja kanalisatsiooni ühendamiseks. Nii saate kiiresti ja mugavalt luua eluruumid kümnele inimesele või ka mitmesajale. Iga toa juurde kuulub dušš ja tualett, laud, voodi, tugitool ja riidekapp. Soovi korral on saadaval ka muud sisustust.

Teie turvalisus on oluline

Ohutus ja turvalisus on meie standardlahendustes olulisel kohal, see hõlmab nii evakuatsioonialarme, tubade individuaalset lukustamist kui evakuatsioonitreppe.

Meie moodulid

Majutus-moodulsoojak

Meie majutus-moodulsoojak sobib ideaalselt kõigi tegevusalade ettevõtetele sõltumata sellest, kas vajate lühiajalist või pikemat majutust, paljudele või vähestele inimestele. Ramirendis töötavad spetsialistid, kes suudavad kohandada ruumid teie vajaduste järgi ja pakkuda „võtmed kätte“ lahendust.

Me teame, millised on väljakutsed, kui koos töötavad ja aega veedavad erineva kultuuritaustaga inimesed. Meie ülesanne on luua mugav eluase ja tõhus töökeskkond. Sestap on meie majutus-moodulsoojakus olemas individuaalne puhkeala, aga ka suhtlus- ja puhkeruumid.

Meie moodulsoojakute energiatõhusus ja tehnika vastavad uusimatele nõuetele. Meie prioriteedid on tervis ja turvalisus ning meie avamerel kasutamiseks mõeldud majutus-moodulsoojakud vastavad kõigile ergonoomilise ja turvalise majutuse nõuetele.

Tehnilised andmed

Pindala:24,88 m2
Sisepind:21,82 m2
Pikkus:8520 mm
Laius:2920 mm
Kõrgus:3320/3130 mm
Lae sisekõrgus:2700/2400 mm
Kaal:4000-5500 kg