Ruumid siis kui neid vaja

Vajate kiiret ja mõistliku hinnaga hotellilahendust? Pole probleemi. Meie majutus-moodulsoojakud pakuvad mugavat ja praktilist majutusvõimalust vastavalt teie vajadustele.

Mitte lihtsalt ruumid

Meie majutus-moodulsoojakud sobivad suurepäraselt nii kümne kui mitmesaja inimese majutamiseks. Iga toa juurde kuulub standardlahendusena dušš, tualett, laud, voodi, tugitool ja riidekapp.

Lisaks tubadele on saadaval rikkalik ja paindlik valik muid ruume. Loomulikult kohandame lahenduse täpselt teie soovide ja külaliste arvu järgi.

  • Söögiruum, serveerimis- ja köögialad
  • Pesupesemisruum
  • Vastuvõtuala
  • Turvateenused
  • Spordisaal ja saun
  • Televiisorituba

Ruumidele saab hõlpsasti lisada täiendavaid mugavuslahendusi.

Meie moodulid

Majutus-moodulsoojak

Meie majutus-moodulsoojak sobib ideaalselt kõigi tegevusalade ettevõtetele sõltumata sellest, kas vajate lühiajalist või pikemat majutust, paljudele või vähestele inimestele. Ramirendis töötavad spetsialistid, kes suudavad kohandada ruumid teie vajaduste järgi ja pakkuda „võtmed kätte“ lahendust.

Me teame, millised on väljakutsed, kui koos töötavad ja aega veedavad erineva kultuuritaustaga inimesed. Meie ülesanne on luua mugav eluase ja tõhus töökeskkond. Sestap on meie majutus-moodulsoojakus olemas individuaalne puhkeala, aga ka suhtlus- ja puhkeruumid.

Meie moodulsoojakute energiatõhusus ja tehnika vastavad uusimatele nõuetele. Meie prioriteedid on tervis ja turvalisus ning meie avamerel kasutamiseks mõeldud majutus-moodulsoojakud vastavad kõigile ergonoomilise ja turvalise majutuse nõuetele.

Tehnilised andmed

Pindala:24,88 m2
Sisepind:21,82 m2
Pikkus:8520 mm
Laius:2920 mm
Kõrgus:3320/3130 mm
Lae sisekõrgus:2700/2400 mm
Kaal:4000-5500 kg