Tervishoiuasutused

Me teame, kui olulised on teie personali, patsientide ja külastajate jaoks turvalisus ja head töötulemused ka ajal, kui teie põhiruumides käivad remondi- või ümberehitustööd. Meie tervishoiu-moodulsoojakute abiga saate muudatused kiiresti, mugavalt ja väikeste kulutustega üle elada – tööd hetkekski katkestamata.

Erinevateks vajadusteks on erinevad lahendused

Vastavalt soovile saab moodulsoojakuid ühendada olemasolevate ehitistega või rajada erinevatest moodulsoojakutest eraldi hoone. Lahendus on paindlik ja sellesse saab majutada mitmesuguseid tervishoiuteenuseid, näiteks:

  • Töötervishoid
  • Laborid
  • Spordisaal
  • Operatsioonisaal
  • Ennetustöö
  • Vanadekodud

Lisaks standardlahendustele on olemas lisamugavustega ja spetsiifilistele vajadustele kohandatud valikud.

Meie moodulid

Kõrgkvaliteetne moodulsoojak

Meie kõrgkvaliteetsed moodulsoojakud on äärmiselt paindlikud ja nende abil saab luua täpselt teie ettevõttele sobiva, väga heade tingimustega keskkonna. Näiteks on mooduleid üksteise peale paigutades võimalik luua kuni neljakorruseline hoone.

Meie moodulsoojaku sisemine laekõrgus on 270 cm, mis muudab ruumid õhurikkaks ja meeldivaks. Soojustagastusega ventilatsioon kuulub standardvarustusse, soovi korral saab sellele lisada ka mugava jahutusfunktsiooni. Moodulsoojakutel on ka keskküttevalmidus. Telekommunikatsiooni- ja andmesidevõrgu ning alarmide paigaldamine toimub meie kogenud töötajate juhtimisel.

Tehnilised andmed

Pindala:28,6 m2
Sisepind:26,6 m2
Pikkus:9600 mm
Laius:2980 mm
Laius koos välisseinaga:3250 mm
Kõrgus:3400 mm
Lae sisekõrgus:2700 mm
Kaal:3500-7000 kg