Tõhusad tööruumid

Teie ettevõte on laienemas, käimas on remondi- või ümberehitustööd? Kui olemasolevad ruumid jäävad kitsaks või on vaja neid kiiresti täiendada või uusi lahendusi leida, on meil olemas tõhus, kiire ja sujuv lahendus: moodulhooned.

Paindlikes moodulites võib tavapärane töö jätkuda.

Moodulsoojakuid saate kohandada vastavalt oma vajadustele. Need on projekteeritud ühendamiseks olemasoleva hoonega või moodulsoojakutest eraldi hoonete ehitamiseks. Olenemata valitud konfiguratsioonist tagavad need kvaliteetsed lahendused teile ja teie kolleegidele mugava töökeskkonna.

Teile sobivad lahendused

Moodulruumid sobivad kontoritööks, aga neid saab suurepäraselt kasutada ka näiteks koosoleku-, söögi-, spordi- või kaupluseruumide rajamiseks. Soovite lisada köögi või muuta mõnda tehnilist lahendust – valikus on mitmesuguseid võimalusi.

Teame ka seda, kui suur on töökeskkonna roll mugavuse ja heade töötulemuste tagamisel, seepärast pakumegi kvaliteetseid moodullahendusi. Need on nii mugavad, et unustate peagi, et töötate moodulsoojakus.

Meie moodulid

Kõrgkvaliteetne moodulsoojak

Meie kõrgkvaliteetsed moodulsoojakud on äärmiselt paindlikud ja nende abil saab luua täpselt teie ettevõttele sobiva, väga heade tingimustega keskkonna. Näiteks on mooduleid üksteise peale paigutades võimalik luua kuni neljakorruseline hoone.

Meie moodulsoojaku sisemine laekõrgus on 270 cm, mis muudab ruumid õhurikkaks ja meeldivaks. Soojustagastusega ventilatsioon kuulub standardvarustusse, soovi korral saab sellele lisada ka mugava jahutusfunktsiooni. Moodulsoojakutel on ka keskküttevalmidus. Telekommunikatsiooni- ja andmesidevõrgu ning alarmide paigaldamine toimub meie kogenud töötajate juhtimisel.

Tehnilised andmed

Pindala:28,6 m2
Sisepind:26,6 m2
Pikkus:9600 mm
Laius:2980 mm
Laius koos välisseinaga:3250 mm
Kõrgus:3400 mm
Lae sisekõrgus:2700 mm
Kaal:3500-7000 kg

Maxi-moodulsoojak

Vajate ruumidesse rohkem ruumi? Meie Maxi-moodulsoojakud on peaaegu samal tasemel vastvalminud püsihoonetega. Need moodulsoojakud on mõeldud peamiselt kontorikeskkonnaks, ent on väga paindlikud ja suurte kohandamisvõimalustega olenevalt teie vajadustest.

Me teame, kui oluline on töökeskkond töötajate rahulolu tagamisel. Seepärast sisaldavad meie lahendused hulgaliselt kvaliteetseid ja läbimõeldud detaile. Sisemine laekõrgus on 270 cm, mis tagab õhurikka ja meeldiva keskkonna. Soojustagastusega ventilatsioon kuulub standardvarustusse. Soovi korral saab süsteemile lisada mugava jahutusfunktsiooni, telekommunikatsiooni- ja andmesidevõrgu ning alarmid, mis paigaldatakse meie kogenud töötajate juhtimisel.

Tehnilised andmed

Pindala:28,8 m2
Sisepind:27,3 m2
Pikkus:9600 mm
Laius:2970 mm
Laius koos välisseinaga:3150 mm
Kõrgus:3343 mm
Lae sisekõrgus:2700 mm
Kaal:3000-7000 kg