KESKKONNASÕBRALIK AJUTISTE KONTORIRUUMIDE LAHENDUS SANDVIKIS

„SEE KONTOR VASTAB MEIE VAJADUSTELE IDEAALSELT“ Stefan Sohlström, lepingute koordinaator, Sandvik FM Lokalplanering

Ülesanne

Oma töötajatele kvaliteetsete ajutiste kontoriruumide leidmiseks küsis Sandvik AB Ramirendilt pakkumist 60 inimest mahutavatele ruumidele. Sooviti kaasaegset kontorit, mis vastaks uusimatele tehnilistele nõuetele ja tagaks mugava töökeskkonna.

Eesmärk oli leida ajutine ruumilahendus, mis oleks energiatõhus ja varustatud kõigi uuemate kütte-, jahutus- ja ventilatsioonilahendustega. Väga olulisel kohal oli ka ruumide vastavus kõrgetele ohutusstandarditele, mille Sandvik on endale kehtestanud.

Väljakutse

Ajutiste ruumilahenduste projektide puhul on tihti oluline tööde kiire valmimine, nii ka Sandviki puhul. Ajutise ruumilahenduse püstitamine pidi jääma puhkuste-eelsesse aega.

Lahendus

Ramirent projekteeris ja paigaldas 54 ajutist kontori-moodulsoojakut. Moodulid on kõige kaasaegsemat tüüpi, varustatud kõigi tehniliste funktsioonide ja läbiproovitud reguleeritavate elektri-, kütte-, veevarustus- ja ventilatsioonisüsteemidega. Ajutised moodulid on ruumikad, neil on palju klaasseinu, mis muudavad kontorid valgusküllaseks ja mugavaks.

Edu voti

Peamine põhjus, miks Ramirent selle hanke võitis, oli Ramirendi väga hea kommunikatsioon tellijaga, nende soovide ja vajaduste ärakuulamine ja vastavate lahenduste väljapakkumine. Ramirent lubas tarnida kliendi soovidele vastava lahenduse ja pidas sõna.

„Kliendiga suhtlemine, tema vajaduste ja nõudmiste ärakuulamine on Ramirendi äri puhul võtmetähtsusega. Meile teeb positiivne tagasiside rõõmu ja oleme hea meelega valmis uuteks projektideks Sandvikiga,“ märgib Ramirendi arendusjuht Magnus Kjellin.

Kliendi kasu

Sandviki jaoks on realiseerunud projektist oodatud kasa:

  1. Moodullahendus on paindlik, seda saab kohandada vastavalt kliendi konkreetsetele vajadustele.
  2. Ajutise ruumi lahendus on ühtaegu turvaline ja mugav.
  3. Ramirendi lahenduse ekspluatatsioon on energiatõhus ja püstitamiskulud madalad.
  4. Ramirendi lahendus vastab kõigile standardite ja õigusaktide nõuetele.
  5. Ramirendi lahendus valmis vastavalt kokkulepitud graafikule, kuigi tähtaeg oli lühike.

„Ajutine kontoripind võib olla nii praktiline kui ka mugav,“ nendib Sandvik FM Lokalplaneringu lepingute koordinaator Stefan Sohlström.

Sandvik on ülemaailmne tööriistade, materjalitehnoloogia, kaevandus- ja ehituskontsern. Sandvikis töötab üle 47 000 inimese, kelle missiooniks on tõsta klientide tootlikkust, kasumlikkust ja parandada ohutust.