Püstitus ja sissekolimine

Ettevalmistus

Enne teie uute moodulsoojakute paigaldamise algust peab olema ette valmistatud vundament. Teie kui kliendi hooleks jääb krundi ettevalmistamine ja sellele ligipääsu tagamine. Standardne vundament koosneb maapinnale asetatud betoonplaatidest, vaheraamidest ja terasest kontaktvõrgu kaabeldusest – need kõik aitavad tagada moodulsoojaku stabiilsuse.

Paigaldus

Kogu transport ja paigaldusprotsess toimub meie juhtimisel. Meie kogenud paigaldajad ja töödejuhatajad seavad moodulsoojakud paika ja kontrollivad, et kõik vastaks teie spetsifikatsioonidele.

Tööd

Vee äravoolutorud, sokli vooderdus ja moodulite liitekohtade tihendamine kuuluvad kõik paigaldustööde juurde. Loomulikult kanname hoolt ka kõigi võimalike lisavarustusega seotud tööde eest nagu mööbli, varikatuste ja telekommunikatsiooni/andmesideühenduste paigaldamine. Seejärel teostame kohustusliku ventilatsiooni kontrolli, koostame tuleohutuse dokumentatsiooni ja ligipääsetavuse ülevaatuse. Lõpuks viiakse läbi üleandmiskontroll, mille käigus veendutakse, et ruumid on sissekolimiseks valmis.